BizHub Latvia – finansējums Tava biznesa attīstībai

Ikviena uzņēmuma interesēs ir augt un attīstīties, taču nereti vien tam ir nepieciešams papildus atbalsts, motivācija un finansējums. BizHub Latvia profesionāļi jau vairāk kā 10 gadus sekmīgi nodarbojas ar Eiropas Savienības (ES) un nacionālā līmeņa finansējuma piesaisti uzņēmumiem, kas vēlas augt, attīstīties un neapstāties pie sasniegtā. Ja arī Tev ir vēlme uzlabot un noturēt savu konkurētspēju, īstenot jaunus projektus un nodrošināt vēl straujāku sava uzņēmuma izaugsmi, sazinies ar BizHub Latvija par finansējumu piesaisti.

BizHub uzzināsi visas iespējas iegūt Eiropas fondu un programmu atbalstu, saņemsi informāciju par starptautiskiem projektiem, kā arī plašāk tiksi informēts par dalību nacionālā līmeņa projektos. BizHub Latvia – tā ir vieta, kur uzņēmumi rod iespēju uzlabot savu efektivitāti un kāpināt konkurētspēju.

BizHub Latvia apvieno zinošus, savas jomas profesionāļus ar augstu kvalifikāciju un plašāko pieredzi līdzfinansējuma piesaistē, biznesa plānu sagatavošanā, tirgus izpētes veikšanā, dokumentu izstrādē u.tml.

BizHub Latvia piedāvā:

  • Līdzfinansējumu programmu izpēti un uzņēmuma atbilstību to kritērijiem;
  • Konsultācijas par finansējuma piesaistes iespējām;
  • Nepieciešamo dokumentu sagatavošanu;
  • Projekta pieteikuma sagatavošanu;
  • Efektīvu projektu vadību un izpildi;
  • Atbalstu investīciju un attīstības projektu īstenošanā, kā arī pēcprojekta iesaisti;
  • Atskaišu sagatavošanu par projekta īstenošanu.

Ja vēlies apzināt savam biznesam pieejamā finansējuma iespējas un sākt strādāt pie uzņēmuma straujākas attīstības, aizpildi anketu saziņai ar BizHub Latvia un strādāsim pie Tava biznesa attīstības kopā!

Aizpildi pieteikuma anketu, lai pieteiktu uzņēmuma izvērtēšanu par atbilstību pieejamām finansējuma programmām: