Biznesa izglītības portāls SEMINARI.LV piedāvā uzņēmumiem un privātpersonām iegādāties īpašu garantētā līdzfinansējuma sertifikātu, kas nodrošina programmas “Biznesa uzrāviens” finansējumu biznesa apmācībām un semināriem, tā dodot iespēju tos apmeklēt 2-3 reizes lētāk.

Par apmācību cenu atšķirībām, Jūs varat pārliecināties portālā Seminari.lv, kur apmācību sludinājumiem norādīta apmācību cena ar un bez “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējuma.

Garantētā līdzfinansējuma sertifikāts biznesa apmācībām (vienam uzņēmuma pārstāvim):

1 mēnesim – EUR 19,-
3 mēnešiem – EUR 29,-
6 mēnešiem – EUR 39,-
12 mēnešiem – EUR 49,-

Jūs varat iegādāties arī vairākus līdzfinansējuma sertifikātus – katram uzņēmuma darbiniekiem. Sertifikātu skaits ierobežots, pieteikumus pieņem līdz š.g. 10. martam.

Ieva Rozenberga, birojs “Latvijas produkts”:
“Mūsu birojs iegādājās četrus 3 mēnešu sertifikātus un šobrīd pat nedaudz nožēlojam, ka neizvēlējāmies gada termiņu, jo sertifikāts atmaksājas jau pie pirmā semināra vai biznesa apmācību apmeklējuma.”

Baiba Paegle, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs:
“Viss apmierina, līdzfinansējuma sertifikāti ļoti izdevīgi, varam apmeklēt apmācības biežāk un maksāt mazāk.”

Laura Liepiņa, veselības un skaistuma centrs “ADORIA”:
“Paldies centra vadībai par šo līdzfinansējuma sertifikātu, jo tagad varu ne tikai apmeklēt biznesa apmācĪbas un seminārus gandrīz par brīvu, bet ja darba dēļ netieku uz mācībām, varu palūgt atsūtīt materiālus.”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Informāciju par aktuālo semināru un biznesa apmācību programmu un līdzfinansējuma intensitāti skatiet portālā SEMINARI.LV

Papildus informācija par garantētā līdzfinansējuma sertifikātiem:
Tālr. numurs
Sazinies ar Seminari.lv speciālistiem!